facebook twitter
Bezpłatny Office 365 dla wszystkich studentów
W każdej chwili można się zapisać!
Administracja - rządowa, samorządowa, sądowa, skarbowa
Studia inżynierskie - Informatyka, sieci, grafika, inżynieria
oprogramowania, baz danych, web, cloud computing
Ekonomia, Zarządzanie - logistyka, finanse, rachunkowość, bankowość
Pedagogika - przedszkolna, wczesnoszkolna, z językiem, z logopedią
Studiuj na Białołęce, Pradze, Bielanach i w Centrum oraz przez Internet
Filologia
Filologia - angielska, rosyjska, francuska, hiszpańska, z dodatkowym językiem

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o naszym długoletnim wykładowcy – Prof. nadzw. dr inż. Janusz B. Berdowski – 60 lat działalności

Nadal można się zapisać na nasze studia, które właśnie się rozpoczynają!
Zgłoszenia przyjmujemy przez zapisy.europejskauczelnia.edu.pl i telefonicznie (22 371 03 30), ale można również osobiście (najlepiej po umówieniu telefonicznym) w naszym punkcie rekrutacyjnym:
Białołęka
ul. Modlińska 51
poniedziałek – piątek w godz. 10:00–17:00
sobota w godz. 9:00–15:00

Oferujemy ponad 50 atrakcyjnych specjalności na Informatyce (inż. i mgr inż.), Ekonomii (lic.), Finansach i Rachunkowości (lic.), Zarządzaniu (lic. i mgr), Administracji (lic. i mgr), Filologii ang., (lic. i mgr), Filologii franc. (lic.), Filologii hiszp. (lic.) oraz Pedagogice (lic.) i Pedagogice przedszkolnej i wczesnoszkolnej (jednolite studia mgr).

Aktualnie administracja uczelni
Dziekanat, Rekrutacja, Kwestura i Czesne prowadzą obsługę telefonicznie. Na wizytę (załatwienie sprawy) osobiście należy uprzednio umówić się telefonicznie. Telefony podane są w zakładce Kontakt. W niedzielę administracja nie pracuje.

Aktualnie zajęcia (wszystkie) prowadzone są w formie zdalnej, do odwołania. Wszyscy studenci są zobowiązani do używania maila uczelnianego imie.nazwisko@europejskauczelnia.edu.pl (można przekierować na swojego prywatnego!). Zajęcia są realizowane przy wykorzystaniu Teams.

Aktualnie nadal bez wpisowego i w specjalnej cenie za 1 semestr – super promocja do wyczerpania limitu wolnych miejsc lub odwołania.
Zajęcia w sposób zdalny – w tym semestrze do odwołania, ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną

Zajęcia prowadzone są w sposób zdalny. Szczegółowe rekomendacje Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego znajdują się na https://www.gov.pl/web/nauka/koronawirus–informacje-i-rekomendacje.

W semestrze zimowym roku akademickiego 2020/21, mając na względzie zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego społeczności akademickiej EU, władze uczelni podjęły decyzję o organizacji zajęć w modelu mieszanym w proporcji między zajęciami zdalnymi a zajęciami stacjonarnymi zależnej od aktualnej sytuacji epidemiologicznej i warunków technicznych, którymi dysponujemy oraz możliwości i preferencji studentów i prowadzących.

Nowy adres wirtualnego dziekanatu dziekanat.europejskauczelnia.edu.pl

Aktualnie bez wpisowego i w specjalnej cenie za 1 semestr – super promocja do wyczerpania limitu wolnych miejsc lub odwołania.
Atrakcyjne promocje na nasze studia zaczynające się od marca 2021! Prosimy sprawdzić w zakładce Promocje.
Przyjmujemy zapisy na studia zaczynające się od października 2021! Zapraszamy.
W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną zapisy na studia przyjmujemy przez internet i telefonicznie (22 371 03 30), ale można również zapisać się osobiście w naszych punktach rekrutacyjnych.

Szanowni Studenci,
wprowadziliśmy nowe godziny pracy dziekanatu oraz działu rekrutacji. Szczegóły w zakładce kontakt. Prosimy jednak, jeśli to możliwe, o załatwianie spraw za pośrednictwem maila i telefonu. Na terenie Uczelni obowiązkowe jest posiadanie maseczek ochronnych. Przypominamy, że wszystkie zajęcia dydaktyczne w Europejskiej Uczelni w Warszawie do odwołania odbywają się ON LINE i są prowadzone zgodnie z planem umieszczonym w Wirtualnym Dziekanacie przy wykorzystaniu oprogramowania Skype dla firm oraz Teams. Więcej informacji znajduje się w Wirtualnym Dziekanacie.

>> Starsze

Miejsca prowadzenia zajęć