Język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (z uprawnieniami dla osób z udokumentowaną znajomością języka)

Studia podyplomowe adresowane do nauczycieli i osób posiadających przygotowanie pedagogiczne w zakresie edukacji przedszkolnej wczesnoszkolnej oraz udokumentowaną znajomość języka angielskiego. Umożliwiają one nabycie uprawnień do nauczania języka angielskiego.

CELE STUDIÓW
Zdobycie kwalifikacji i kompetencji niezbędnych do nauczania języka angielskiego na poziomie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, wg rozporządzeń MEN z dnia 12 marca 2009 r. i 17 kwietnia 2012 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

KWALIFIKACJE UZYSKIWANE PRZEZ ABSOLWENTA
Absolwent uzyska wymagane kwalifikacje oraz będzie dysponował wiedzą teoretyczną i praktyczną w zakresie przygotowania do prowadzenia zajęć z języka angielskiego na etapie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Będzie potrafił włączać zajęcia z języka angielskiego do procesu wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, mając przy tym bogaty metodyczny warsztat pracy i merytoryczne przygotowanie do pracy z językiem obcym z dziećmi.

WARUNKI UZYSKANIA ŚWIADECTWA
Warunkiem ukończenia studiów i uzyskania świadectwa są pozytywne wyniki wszystkich zaliczeń i egzaminów oraz przygotowanie pracy dyplomowej i jej prezentacja w trakcie egzaminu dyplomowego.

Studia podyplomowe, niestacjonarne, 2 semestry – 170 godzin, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 stycznia 2012 r. w sprawie standardów kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela.

RAMOWY PROGRAM STUDIÓW
Podstawy dydaktyki języka angielskiego
Metodyka nauczania języka angielskiego na etapie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
Emisja głosu
Warsztaty metodyczne, w tym:
Gry i zabawy w nauczaniu języka obcego
Fonetyka praktyczna
Zintegrowane sprawności językowe: techniki egzaminacyjne
Seminarium dyplomowe
Praktyka

DOKUMENT UZYSKIWANY PRZEZ ABSOLWENTA
Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów.

Wpłata jednorazowa: 3000 PLN, bez opłaty rejestracyjnej! Przy rejestracji wymagana bezzwrotna opłata rejestracyjna 150PLN, którą należy odliczyć od wpłaty jednorazowej.
Wpłata semestralna: 1600 PLN, przy rejestracji wymagana bezzwrotna opłata rejestracyjna 150PLN, którą należy odliczyć od ostatniej wpłaty semestralnej.
Nasi absolwenci zwolnieni z opłaty rejestracyjnej

Wymagania wstępne: ukończone studia I lub II stopnia
Zasady rekrutacji: kolejność zgłoszeń

Terminy zajęć: sobota/niedziela – co 2 tygodnie lub wg uzgodnień ze studentami!
Na życzenie studentów jest możliwość zorganizowania zajęć w trybie wieczorowym.

Modlińska 51, 03-199 Warszawa (A, Parking bezpłatny)
Pl. Defilad 1, 00-110 Warszawa (PKiN – PKP DC, M1, A, T, Parking płatny)

Pracuje u nas wysoko wykwalifikowana kadra wywodząca się z najlepszych uczelni krajowych i zagranicznych o dużym doświadczeniu oraz kompetencjach praktycznych i środowiskowych. Mamy pozytywne oceny PKA i naszych absolwentów. Oferujemy dobrą jakość w korzystnej cenie – bardzo korzystna oferta dla tych, którzy nie chcą przepłacać.

* Uprzejmie informujemy, że zajęcia uruchamiamy po zebraniu wystarczającej liczby kandydatów, w tym również od września i od lutego.