Zarządzanie jakością i audyt wewnętrzny

Student na tej specjalności uzyskuje wiedzę niezbędną przy opracowywaniu, wdrażaniu i doskonaleniu systemów jakości zgodnie ze standardami międzynarodowymi

KOMPETENCJE ABSOLWENTA
Absolwent posiada umiejętności menedżerskie w zakresie systemów zarządzania jakością i posiada umiejętności mapowania, modelowania i optymalizacji procesów biznesowych w organizacji. Potrafi elastycznie kształtować rozważania systemowe dotyczące zarządzania jakością w oparciu o relacje klient-dostawca ,a także zna zasady i umie przeprowadzić audyt wewnętrzny. Jest przygotowany do zdania egzaminu na audytora wewnętrznego.

• certyfikacja
• standardy zarządzania jakością i ich wdrażanie
• wdrażanie i dokumentowanie systemu zarządzania jakością
• podstawy LEAN Manufacturing
• audyt wewnętrzny
• controlling

W ramach specjalnośCi student realizuje praktyczne przedsięwzięcie dyplomowe – badanie,analizę itp.

Nasze Atuty

Pracuje u nas wysoko wykwalifikowana kadra wywodząca się z najlepszych uczelni krajowych i zagranicznych o dużym doświadczeniu oraz kompetencjach praktycznych i środowiskowych. Mamy pozytywne oceny PKA i naszych absolwentów. Oferujemy dobrą jakość w korzystnej cenie – bardzo dobra oferta dla tych, którzy nie chcą przepłacać.