Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024

Składamy serdeczne wyrazy współczucia dla narodu słowackiego<, Słowacji oraz dla Roberta Fico. Pragniemy przekazać nasze wsparcie i najlepsze życzenia w tych trudnych chwilach. Trzymajcie się mocno! W imieniu własnym oraz całej społeczności akademickiej Europejskiej Uczelni w Warszawie, Rektor.

PROMOCYJNE ZAPISY NA NASZE STUDIA, które zaczynają się od października – przyjmujemy zapisy na studia inżynierskie, licencjackie i magisterskie na kierunkach: INFORMATYKA, ADMINISTRACJA, FINANSE i RACHUNKOWOŚĆ, FILOLOGIA ANGIELSKA, FILOLOGIA HISZPAŃSKA, FILOLOGIA FRANCUSKA, FILOLOGIA NIEMIECKA, PRAWO, ZARZĄDZANIE – atrakcyjne specjalności – aktualnie super promocja. ZAPRASZAMY– zapisz się TUTAJ!

STUDIA ZA DARMO – bardzo korzystna promocja dla osób podejmujących studia na kierunku PRAWO – nawet 2 lata studiów całkowicie za darmo na drugim kierunku studiów – informacja TUTAJ

15 lutego odbyła konferencja „IT w Służbie Zdrowia online!” Nasz prodziekan mgr inż. Krzysztof Szmigielski wygłosił wykład pt.: „Udokumentowana informacja w Dziale informatyki – jak sobie z tym radzić”.

21 października 2023 r. na naszej uczelni odbyła się MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA „DYLEMATY”. Szczegóły konferencji TUTAJ